img-bg
Kurumsal Bilgiler
Kullanıcı Sözleşmesi
Sitenin genel kullanım sartları, bununla ilgili genel kurallar ve yasal sorumluluklar asagıda belirtilen sartlar, kurallar ve yasal sorumlulukları içeren Kullanıcı Sözlesmesi’nin Medyambir.net (www.Medyambir.net) sitesi kullanılmadan önce okunması tavsiye edilir. Belirtilen sartların sizin için uygun olmaması halinde lütfen Medyambir.net sitesini kullanmayınız. Siteyi kullanarak ve kisisel bilgilerinizin yer alacagı formu doldurarak bu sayfalarda yazılı sartları kabul etmis sayılmaktasınız. Medyambir isbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, kullanma kosulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın degistirme, yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Degisiklikler sitede yayın tarihinde yürürlüge girer. Medyambir, kullanıcılarına siteye her giriste yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir. Bu koşullar link verilen diger web sayfaları için de geçerlidir. Sirket bünyemizde satısı saglanan tüm ürünler “Online Hizmet” ürünlerdir.

Gizlilik Sözleşmesi
Bu beyan Medyambir gizlilik politikasını içerir. Medyambir.net web sitesini ziyaret ederek asagıdaki sartları ve kuralları uygulamayı kabul etmis sayılmaktasınız. Medyambir üyelik asamasında ve daha sonrasında sizden bazı kisisel bilgilerinizi talep eder. Kisisel bilgilerinizin korunması ve gizliliginizin sürdürülebilmesi Medyambir ekibi olarak birinci önceligimizdir. Bu nedenle vermis oldugunuz bilgiler Üyelik Sözlesmesi'nde belirtilen kurallar ve amaçlar dısında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü sahıslarla paylasılmayacaktır.

İptal, İade Koşulları
Siparis verildigi andan itibaren müsteri asagıda yazılı maddeleri aynen kabul etmis sayılır. Sözlü görüsmelerde yapılan anlasmalar yazılı teyid edildigi takdirde geçerlilik kazanır. www.Medyambir.net olan bütün ürünlerde para iadesi yoktur fakat islem hatası geçikme olursa para iadesi yapılabilir.