img-bg

Instagram Otomatik Beğeni Paketleri Aylık beğeni satın alarak, paylaştığınız her yeni fotoğrafa dakikalar içerisinde yüzlerce beğeni elde edersiniz. Hesabınız sistem tarafından her dakika kontrol edilir ve yeni bir fotograf paylaşmanız halinde otomatik olarak beğenileri göndermeye başlar.

50 Adet 125 Begeni

Türk Beğeniler Kullanıcılar

Süre Sınırı Yok

7/24 Gönderim Otomatik

Şifre Gerekmez

Düşüş Yok

₺ 15


50 Adet 250 Begeni

Türk Beğeniler Kullanıcılar

Süre Sınırı Yok

7/24 Gönderim Otomatik

Şifre Gerekmez

Düşüş Yok

₺ 30


50 Adet 500 Begeni

Türk Beğeniler Kullanıcılar

Süre Sınırı Yok

7/24 Gönderim Otomatik

Şifre Gerekmez

Düşüş Yok

₺ 60


50 Adet 1000 Begeni

Türk Beğeniler Kullanıcılar

Süre Sınırı Yok

7/24 Gönderim Otomatik

Şifre Gerekmez

Düşüş Yok

₺ 120


Neden Otomatik Beğeni Satın Almalıyım ?

İnstagram paylasımlarınızın daha fazla begeni almasını istiyor ancak bir türlü yakalayamıyorsanız İnstagram begeni paketlerinden yardım alabilirsiniz. İnstagram profilinizde yaptıgınız tüm fotograf ve video gönderilerinize yüksek begeni gelmesi için hazırlanan İnstagram otomatik begeni paketleri bulunuyor. Herhangi bir sekilde kullanıcı güvenligini riske etmeyen ve gerçek İnstagram kullanıcılarından begeniler gönderilmektedir. Üstelik İnstagram otomatik begeni paketlerimizde her paylasımınız için istediginiz sayıdaki begeniler otomatik olarak gelir. Yani sizin ekstra hiçbir islem yapmanıza gerek kalmaz. Kullanıcı adı veya Sifrenizi vermek zorunda kalmadıgınız bu hizmette yaptıgınız paylasımlarınız için dakikalar içerisinde yüzlerce ve hatta binlerce gerçek İnstagram kullanıcılarından gelecek gönderi begenileri gönderilmektedir. Böylelikle her paylaşımınızda yüksek etkilesim seviyelerini yakalayarak, daha genis kitlelere ulasmasını saglayabilirsiniz.

Instagram Otomatik Beğeni Satın Almak İşletmeme Yarar Sağlar mı ?

Elbette yarar saglar. Instagram’da yeni bir kafe profili gördügünüzü ve sadece 3-4 begeni aldıgını düsünün. Neden bu profili takip edesiniz ki? Düzgün bir yer olsaydı zaten yüzlerce begenileri olması gerekmez miydi? Simdi de dikkatinizi çeken ve binlerce begeni alan bir profili düsünün takip etmekten çekinmezdiniz degil mi? Yüksek takipçiye sahip hesapları takip etmek insan psikolojisi açısından çok daha kolaydır. Potansiyel takipçilerinizin Instagram profilinizi takip etmesini kolaylastırmak için bir miktar taban takipçi sayısı olusturmanız önemlidir. Bazı profiller çok ilgimizi çekse de az begeni aldıgı için takip etmekten gerçekten çekiniyoruz. Instagram sayfanızı bu durumdan kurtarmak isterseniz sitemizden güvenli sekilde Instagram otomatik begeni satın alabilirsiniz

Ne Zaman Gelir ?

Siparis sonrası Maksimum 1 is gününde teslim edilmektedir.