img-bg

Instagram İzlenme Paketleri İzlenme gönderimleri için sizden kesinlikle şifre veya herhangi bir uygulamaya girmenizi talep etmemekteyiz. Sadece gönderi bizimle paylaşmanız yeterlidir. İzlenme gönderimleri sizi herhangi bir arkadaşınız nasıl izliyorsa ediyorsa aynı şekilde gönderilmektedir, bu nedenle profilinizin izlenme satın almanız nedeniyle kapatılması durumu söz konusu değildir.

15.000 İzlenme

Şifre Gerekmez

Düşüş Yok

Hızlı Teslimat

₺ 2


30.000 İzlenme

Şifre Gerekmez

Düşüş Yok

Hızlı Teslimat

₺ 4


50.000 İzlenme

Şifre Gerekmez

Düşüş Yok

Hızlı Teslimat

₺ 10


100.000 İzlenme

Şifre Gerekmez

Düşüş Yok

Hızlı Teslimat

₺ 20


Neden İzlenme Satın Almalıyım ?

1 milyar kullanıcı sınırını asan ve dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformu olan İnstagram, platformda yaptıgı yeniliklerle kullanıcı ilgisini ayakta tutmayı basarıyor. Kullanıcıların fotograf paylasımlarının dısında video paylasımları yapabilmesi de bunlardan birisidir. Ayrıca İnstagram hikaye ve yanı sıra İnstagram TV ile video içerik potansiyelini arttırıyor. İnstagram kullanıcıları için sundugumuz İnstagram izlenme paketlerimiz ile bu video gönderilerinde de etkilesim yüzdesini arttırabilmek mümkündür. Yapılan İnstagram video paylasımlarının daha fazla kullanıcıya ulasması alacagı yorum, begeni ve izlenme sayısıyla dogru orantılıdır. Yüksek etkilesimli İnstagram videoları, İnstagram Kesfet bölümüne çıkar. Böylelikle paylasımın ve profilin daha fazla kullanıcıya ulasması mümkün olur. İnstagram izlenme sayınızı kolayca arttırmak istiyorsanız dilediginiz paketi güvenle satın alabilirsiniz.

Ne Zaman Gelir ?

Siparis sonrası Maksimum 5 is gününde teslim edilmektedir. Fakat bu maksimum süredir genelde 24 saat içinde teslim edilir.