img-bg

Instagram Beğeni Paketleri Günümüzün bir numaralı sosyal medya platformu açık ara Instagram’dır. Kişisel bir profilimiz veya işletme profilimizde binlerce takipçimizde olsa herhangi bir beğeni, izlenme gibi etkileşim olmadığında hiç bir anlamı kalmıyor. Bazı profillere baktığımızda, binlerce takipçisi mevcut fakat gönderilerinde sadece 5-10 adet beğeni bulunuyor. Bu şekilde bir profil sahibine yarardan çok zarar sağlamaktadır.

500 Begeni

Şifre Gerekmez

Düşüş Yok

Hızlı Teslimat

₺ 2


1000 Begeni

Şifre Gerekmez

Düşüş Yok

Hızlı Teslimat

₺ 4


10.000 Begeni

Şifre Gerekmez

Düşüş Yok

Hızlı Teslimat

₺ 20


15.000 Begeni

Şifre Gerekmez

Düşüş Yok

Hızlı Teslimat

₺ 30


Neden Beğeni Satın Almalıyım ?

Sosyal çevresini genişletmek ve popülaritesini arttırmak isteyenler için en etkili yöntemlerin basında sosyal medya platformları geliyor. Bu konuda da son yıllardaki aktif kullanımıyla İnstagram öne çıkıyor. İnstagram sayfanızda yapacagınız paylasımlarla popülaritenizi dünyanın her yerine ulastırabilirsiniz. İnstagram’ da daha fazla takipçi sayısına sahip olmak için mutlaka İnstagram Kesfet kısmında yer alıyor olmak gerekmektedir. Bunun içinde mutlaka tüm İnstagram gönderilerinde yüksek begeni sayılarının bulunması gerekir. İnstagram begeni paketi satın al hizmetlerimizle İnstagram gönderilerinize kolayca yüksek begeniler alabilirsiniz. Bu sekilde etkilesimini arttırdıgınız gönderilerinizin Kesfet kısmında çıkması ve daha fazla kullanıcıya ulasabilmeniz mümkündür. İnstagram begeni paketlerini satın alırken profilinizin kullanıcı adı ve sifre bilgilerini paylasmanıza ise gerek bulunmamaktadır. Güvenle İnstagram sayfanızdaki gönderilerinize gerçek begeniler satın alabilirsiniz.

Ne Zaman Gelir ?

Siparis sonrası Maksimum 5 is gününde teslim edilmektedir. Fakat bu maksimum süredir genelde 24 saat içinde teslim edilir.