img-bg
Biz Kimiz ?
Hakkımızda ?
Sosyal medya, internetin dinamik ve interaktif bir bölümü olarak, büyük bir hızla gelişmeye ve yasam tarzımız haline dönüsmeye devam ediyor. Birçok farklı platform ve araçla sosyal medya, artık gündelik yasamımızın önemli bir parçası haline gelmis durumda. Bugünkü haline uzun bir gelisme süreci sonucunda ulasan sosyal medya araçları, artık reklam ve arama indexleri gibi her alanda en etkili ag olmaya baslamıs durumda. Bu önemli konumu, SEO ve reklam amacıyla sosyal medya araçlarının etkin bir sekilde kullanılması ihtiyacının da olusmasına neden oluyor. İnternetin ve Sosyal medya araçlarının ilk asamalarından bu yana, tüm gelisim süreçlerine tanıklık etmis 5 kisiden olusan genis bir ekibiz. Her biri farklı alanlarda uzmanlasmıs olan ekibimizin, ortak uzmanlık alanı ise sosyal medya araçları. Her biri farklı kurallara ve isleme yöntemlerine sahip sosyal medya araçlarının, reklam agı, SEO ve SERP gibi arama motorlarının modifikasyonların etkileri degiskenlik gösteriyor. Bu degiskenliklerin yanı sıra, sürekli yapılan yeni güncellemeler ve sosyal medya araçlarının hızlı gelisim süreçleri bulunuyor. Tüm bu kosullar, sosyal medya araçlarını verimli bir sekilde kullanabilmek için, mutlaka profesyonel destege ihtiyaç olusmasına neden oluyor.

Profesyonel Hizmet Sunumu & Müşteri Memnuniyetine Odaklanmış Vizyon
Sosyal medya araçları ile ilgili çok genis bilgi birikimi ve tecrübeye sahip 5 kisiden olusan ekibimiz, 2016 yılında bir araya gelmeye karar verdi. Bu tarihten sonra profesyonel bir sekilde hizmet sunmaya baslayan ekibimiz, her hizmeti en kaliteli sekilde sunarak, binler düzeyine memnun müsteriden olusan bir portföy edinmeyi basardı. Her geçen gün daha nitelikli hizmet sunumu için gelistirmelere yapmaya devam eden ekibimiz, aynı zamanda memnun müsterilerden olusan portföyünü de sürekli olarak genisletmeye devam ediyor. Tüm hizmet sunumlarında önceligini kosulsuz ve üst düzey müsteri memnuniyeti olarak belirlemis olan sitemiz, müsterilerinden gelen tüm talepleri dikkate alan hassas bir yaklasım sergiliyor. Bu sayede hizmetlerimiz ve hizmet sunumlarımızda sürekli olarak yeni güncellemeler yaparak, sektörün en nitelikli ve en islevsel hizmet yaklasımını olusturuyoruz. Sektöründe öncü bir rol üstlenmis olan web platformumuz, bu sorumlulugun bilinciyle hizmet sunmaya odaklanmıstır.

Tüm Yenilikler Ve Güncellemeler Eş Zamanlı Takip Ediliyor
Sunulan tüm hizmetlerimiz için gerekli alt yapının olusturulması uzun bir gelistirme süreci geçirilmistir. Buna paralel olarak sunulan hizmetlerinin tamamına güvenen ekibimiz, bu sektörde yer alan rakiplerine göre alt yapısıyla çok ciddi avantajlara sahiptir. Sürekli olarak yapılan yeni güncellemeler, Sosyal medya araçlarıyla birlikte, internetin hızlı gelisiminden kaynaklanan bir degisken olusturur. Bu nedenle tüm gelismelerin es zamanlı bir şekilde takip edilmesi ve buna göre gerekli degisikliklerin de yapılması zorunludur. Garantili olarak sundugumuz tüm hizmetlerimizde, müşteri memnuniyeti olusturma hedefimizi bu güçlü alt yapımıza borçluyuz. Bunun yanında güçlü ve alanında deneyimli ekibimizin en nitelikli hizmeti sunma konusunda ki vizyonu, sektörün en nitelikli ve en kaliteli hizmet sunumunu gerçeklestirmemizi saglıyor.